Zostaw nam organizację przyjęcia, a wyczarujemy niepowtarzalny klimat. Nasza profesjonalna obsługa zapewni Ci wszystko, o czym tylko zamarzysz. U nas każda impreza okolicznościowa wywołuje wielkie emocje i pozostaje na długo w sercu biesiadników. I to nawet kiedy nie masz nic pomysłu – dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, co jest aktualnie modne i na topie. Nieważne, czy planujesz wesele, chrzciny czy urodziny dziecka – warto zadbać o dobrą atmosferę, tym bardziej że… wyręczymy Cię we wszystkim! Piękna dekoracja sali, świetny wybór muzyki i nawet wyśmienita kuchnia – pozytywne opinie mówią same za siebie. Nie czekaj, ale sprawdź nas już dziś!

Imprezy okolicznościowe - Zakopane

Nie ma jednej recepty na udany bankiet, ale jedno jest pewne. Musi być on zorganizowany tak, aby gościom niczego nie brakowało, czuli się swobodnie i byli zadowoleni. Każda okazja wymaga innego charakteru przyjęcia. Każdy gospodarz bankietu ma własną wizję dobrej imprezy, ale nie zawsze wie jak wprowadzić swoją koncepcję w życie.

Doświadczony personel

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym sprawimy, że Twoje przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Wiemy jak połączyć luz z elegancją, jak sprawić, żeby każdy gość czuł się wyjątkowy. Wiemy co zrobić, aby wszyscy długo wspominali Twoją imprezę, żeby wszystko się udało. Nasi kucharze wyczarują pyszności, którym trudno będzie się oprzeć.

Idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych to między innymi:

  • PRZESTRZEŃ BANKIETOWA - bankiet nawet do 1100 osób, jedyna taka możliwość na Podhalu!
  • SALA BANKIETOWA - przyjęcia nawet dla 480 osób, elegancka sala bankietowa z możliwością rozstawienia sceny
  • RESTAURACJA WIENIAWY – przyjęcia do 100 osób, łagodny, klasyczny wystrój, w jasnych i subtelnych barwach…
  • RESTAURACJA POD ANIOŁEM - restauracja do 60 osób, urządzona na wzór góralskiej izby – drewniane stoły i ławy, ludowe figurki…
  • RESTAURACJA ZIEMIAŃSKA – przyjęcia do 70 osób, przedwojenna elegancja, wyrafinowany, magiczny klimat lokali lat 20-stych…