• Bilard i Kręgielnia

Nie wychodząc z hotelu można sprawdzić swoje siły na kręgielni lub przy stole bilardowym. Zabawa murowana. Centrum wyposażyliśmy w dwa profesjonalne tory do bowlingu, na których dwie drużyny mogą zagrać nie wchodząc sobie w drogę, albo przeciwnie - stoczyć między sobą emocjonującą rozgrywkę. 

  • Squash

Aby zużyć naprawdę dużą dawkę energii polecamy squasha. Do dyspozycji jeden z dwóch kortów. Początkujący w tej dziedzinie sportu mogą skorzystać z pomocy naszych instruktorów. Nie trzeba mieć ze sobą własnej rakiety, można wypożyczyć ją w hotelu.

  • Siłownia

Przeciwnicy wakacyjnego rozleniwienia i wielbiciele dobrego wyglądu i kondycji na najniżej kondygnacji hotelu odwiedzają nowocześnie wyposażoną siłownię. Zaopatrzyliśmy ją w najwyższej klasy sprzęt do treningu firmy TechnoGym. Jest to zestaw do ćwiczeń zarówno siłowych jak i aerobowych, można więc zorganizować sobie wydajny trening, który poprawi kondycję i uruchomi te partie mięśni, które chcielibyśmy wzmocnić. Zachęcamy do skorzystania ze wskazówek naszego wykwalifikowanego instruktora fitness. Pomoże on dobrać zestaw ćwiczeń, które będą najkorzystniejsze dla organizmu i najlepiej wymodelują odpowiednie partie sylwetki. Sprzęt rozplanowaliśmy przestrzennie w taki sposób, żeby każdy mógł czuć się swobodnie.  

  • Sala gimnastyczna i aerobik

Nasza sala gimnastyczna jest duża i nowocześnie wyposażona. Tym, w których odezwał się duch rywalizacji, polecamy grę w kosza, w siatkówkę, w badmintona albo w ping-ponga. Niejedna Pani na pewno skusi się na zajęcia aerobiku, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów fitness. Sala jest specjalnie przystosowana do aerobiku - nowoczesny sprzęt (stepery, ciężarki, gumy), duże lustra.

 

Sprawdź grafik zajęć: