Można śmiało powiedzieć, że dzieci czują się u nas jak w domu i często to właśnie one przekonują swoich rodziców do pobytu w Hotelu Belvedere. Z myślą właśnie o nich opracowaliśmy autorski program animacji, w którym przygotowaliśmy szereg atrakcji i udogodnień: specjalne zabiegi w spa, pokój zabaw, oferty na ferie i wakacje i długie weekendy z bogatym pakietem animacji i wiele, wiele innych. 

U nas konferencja lub spotkanie biznesowe wcale nie musi oznaczać rozłąki z rodziną, bo pociechę można zabrać ze sobą, a nasi doświadczeni animatorzy zaopiekują się nią podczas konferencyjnych zajęć. 

Program animacji, dostosowany jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Młodsze dzieci mogą również brać w nich udział, ale pod opieką rodziców.  

Nasz Hotel oferuje także wiele udogodnień, które sprawiają, że pobyt z dzieckiem staje się naprawdę konfortowy. W ofercie hotelu znadziecie Państwo m.in. dostępne na życzenie: łożeczka, wanienki, podgrzewacze do buletelek, podesty do umywalki, foteliki do karmienia. W restauracjach przygotowaliśmy menu dla dzieci, a podczas kolacji bufetowych specjalne, dedykowane najmłodszym potrawy.

Program animacji Trip Kidz Zone - Zima 2021 r.