Niezależnie od rodzaju i długości wydarzenia, nasz hotel położony w centrum Zakopanego zapewni Ci wszystko, co niezbędne podczas wyjazdu służbowego. Profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz biznesowe, dobrze skomunikowane z pozostałą częścią hotelową, pozwoli Ci szybko i bezproblemowo korzystać ze wszystkich atrakcji miejsca, takich jak restauracje, bary czy strefa wellness&spa. Dla nas nie istnieje słowo „niemożliwe”, dlatego z przyjemnością przedstawimy Ci naszą wyjątkową ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Wystarczy tylko wpisać „sale szkoleniowe zakopane”, a my zajmiemy się resztą!

Sale konferencyjne - Zakopane

Hotel Belvedere w Zakopanem, to idealne miejsce na konferencje, kongresy, szkolenia, zjazdy, szkolenia w górach... Do dyspozycji mamy 11 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. 

Sala Paderewskiego

Nowa największa sala konferencyjna bezpośrednio połączona z przestrzeniami wystawienniczymi i bankietowymi to najnowocześniejsze miejsce na organizację kongresów, konferencji i koncertów pod Tatrami. Sala może pomieścić do 500 osób w ustawieniu teatralnym oraz do 480 osób w ustawieniu bankietowym.

Sala Piłsudskiego

To sala konferencyjna, która daje bardzo komfortowe warunki zarówno do organizacji spotkań biznesowych, jak i eleganckich bankietów. Oświetlenie żyrandolami stwarza bardzo przyjemny nastrój, a parkietowa podłoga świetnie nadaje się do tańca. Sala mieści 320 osób w układzie kinowym. Sala jest klimatyzowana i odpowiednio wyposażona. Dodatkowym walorem jest to, że obrady i obraz z sali mogą być transmitowane „na żywo” do Sali Wieniawy, mieszczącej się kondygnację niżej.

Sala Grabskiego

Sala ta może pomieścić jednocześnie 160 osób w układzie teatralnym. Sala jest jasna i przestronna, dzięki temu, że dociera do niej światło dzienne. Okna mogą być jednak przysłonięte, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Sala może zostać podzielona na dwie mniejsze części (A+B). Sala jest klimatyzowana i profesjonalnie wyposażona. 

Sala Kwiatkowskiego

Sala Kwiatkowskiego znajduje się na parterze i może pomieścić 160 osób w układzie teatralnym. Salę można podzielić na dwa mniejsze klimatyzowane i komfortowo wyposażone pomieszczenia (A+B). 

Biblioteka oraz Retro Lounge

To sale o wyjątkowym klimacie, sprzyjające kameralnym spotkaniom w wytwornej atmosferze – miękkie kanapy albo elegancki stół oraz kominek to idealne miejsca na spotkania na najwyższym szczeblu. W tych salach istnieje również możliwość zorganizowania minikonferencji multimedialnych, spotkań i szkoleń.

Kompleksowe wyposażenie sal na konferencje

Nasz hotel Belvedere Zakopane posiada przestronne, doskonale wyposażone zaplecze konferencyjne na spotkania biznesowe, kongresy, sympozja czy imprezy firmowe. Nasze pomieszczenia charakteryzują się dużą funkcjonalnością i bogatym wyposażeniem. Dysponujemy niezawodnymi, nowoczesnymi sprzętami i akcesoriami multimedialnymi. Jednym z takich urządzeń jest np. wysokiej klasy projektor, pozwalający na łatwe i komfortowe wyświetlanie dowolnej prezentacji i wykresów.

Najnowocześniejszy sprzęt

Nasze sale na konferencje w hotelu dysponują również najwyższej jakości sprzętem do nagłośnienia, który umożliwia uczestnikom spotkania swobodne rozmowy i dyskusje oraz znakomitą słyszalność. Sprzęt został profesjonalnie zainstalowany i skonfigurowany przez fachowców, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Gościom pełną moc i jakość profesjonalnych głośników, mikrofonów, wzmacniaczy i systemów audio.

Udogodnienia

Oferujemy również dodatkowe urządzenia i akcesoria, takie jak np. laserowe wskaźniki, duże ekrany, a także inne sprzęty sterowane pilotem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na bieżąco śledzimy trendy, aby stale unowocześniać nasze zaplecze technologiczne.

Zapewniamy także specjalistyczną obsługę techniczną, jak również bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu wi-fi. Nasze sale wyposażone są w sprawnie działającą klimatyzację.

Funkcjonalność i wygoda

Oprócz wysokiej klasy urządzeń multimedialnych, nasze sale szkoleniowe w hotelu oferują też funkcjonalny układ pomieszczeń oraz komfortowe umeblowanie. Sale tego rodzaju to miejsca, w których spędza się po kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin dziennie, dlatego dbamy o to, aby ten pobyt był jak najwygodniejszy.

Dostosowane do potrzeb naszych Gości

Mając na uwadze fakt, że sale na konferencje w hotelu pełnią również funkcję reprezentacyjną, wpływając na pozytywny wizerunek danej firmy, posiadamy meble nie tylko wygodne, ale i atrakcyjne wizualnie. Proponujemy umeblowanie nowoczesne oraz estetyczne, spójne pod względem designu.

Oferujemy możliwość dowolnego ułożenia krzeseł i stołów, dopasowanego zarówno do charakteru spotkania, jak i liczby jego uczestników. Najpopularniejszym układem jest tzw. układ konferencyjny, w którym na środku sali stoi duży stół, a wokół niego znajdują się krzesła. Sprawdza się on znakomicie w czasie np. negocjacji biznesowych czy spotkań kadry zarządzającej. Proponujemy także tzw. układ w podkowę, przypominający kształtem literę U, również ułatwiający uczestnikom spotkania bezpośredni kontakt.

Catering na konferencje

Oferujemy również najwyższej jakości obsługę gastronomiczną i potrawy przygotowane przez znakomitych kucharzy. Miłośnikom naszej kuchni, udostępniamy zakup wyśmienitych, tradycyjnych przetworów i wędlin, win i miodów, a także innego rodzaju przysmaków i wyrobów cukierniczych z całego świata. Zapraszamy do naszego sklepu firmowego „Rozmaitości Belvedere” przy ulicy Tetmajera.

Urokliwy pobyt w mieście Zakopane

Luksusowy, czterogwiazdkowy hotel Belvedere z salami konferencyjnymi mieści się w Zakopanem. Spacer do centrum miasta na ulicę Krupówki, zajmuje około 10 minut, a w bliskim sąsiedztwie znajduje się Tatrzański Park Narodowy. Takie położenie hotelu gwarantuje zatem zarówno dobrą komunikację, bliskość najważniejszych instytucji i sklepów w Zakopanem, jak i możliwość relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Nasz hotel jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy garaż podziemny oraz zewnętrzny parking.

Znakomite warunki hotelowe, doskonałe wyposażenie sal oraz wspaniałe, pełne uroku położenie i otoczenie sprawiają, że każda konferencja, spotkanie biznesowe, sympozjum czy kongres w hotelu Belvedere przestają być tylko obowiązkiem, a stają się wspaniałym miejscem z miłymi wspomnieniami, do którego chce się wracać.