Hotel z basenem - Zakopane

Nasz hotel to wymarzone miejsce na wypoczynek z całą rodziną w centrum Zakopanego. Spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Naszym najmłodszym Gościom proponujemy mały basen z wodną zjeżdżalnią. Oferujemy również lekcje nauki pływania pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Przebywanie w naszym basenie jest bezpieczne, a przy tym zapewni Państwa pociechom mnóstwo zabawy.

Relaks z hydromasażem

Na dorosłych czeka natomiast większy basen wyposażony w urządzenia do hydromasażu. Jego niewątpliwą zaletą i wyróżnikiem jest niesamowity wygląd – przypomina błękitne, rozległe jezioro wśród skał. Niezwykłości dodają mu egzotyczne, kolorowe ryby pływające w akwariach naściennych. Przepłynięcie pod wodospadem w ich pobliżu pozwala poczuć się jak w prawdziwym oceanie z rafami koralowymi.

Gościom odwiedzającym nasz hotel z basenem oferujemy również inne wodne formy rozrywki. Proponujemy masaże wodne w jacuzzi, seans relaksacyjny w łaźni rzymskiej czy zdrowotne pobyty w saunach. Szeroka oferta sprawi, że każdy znajdzie w naszym hotelu w Zakopanem zabieg i rozrywkę idealną dla siebie.

Gwarantujemy, że nasze baseny spełniają wszystkie wymagania fizykochemiczne i mikrobiologiczne określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. Woda jest regularnie badana i oczyszczana, aby zapewnić Państwu nie tylko przyjemny i komfortowy, ale przede wszystkim zdrowy wypoczynek.

Dla rodzin i nie tylko

Nasz basen hotelowy w Zakopanem to doskonały sposób na wypoczynek nie tylko dla par czy rodzin z dziećmi. Polecamy pobyt w naszej strefie basenowej wszystkim Gościom. Kąpiel w basenie i jacuzzi, wizyta w saunie czy łaźni rzymskiej to znakomity sposób na głęboki relaks oraz odnowę biologiczną, np. dla uczestników organizowanych w naszym hotelu konferencji, negocjacji biznesowych, sympozjów, kongresów i spotkań firmowych. Po całodniowej dyskusji, licznych prezentacjach i wystąpieniach, możliwość zanurzenia się w ciepłym basenie, masaż wodny oraz regeneracja w saunie gwarantują odprężenie i przyjemne chwile odpoczynku, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Chwile spędzone w wodzie pozwolą osiągnąć widoczną poprawę samopoczucia.

Zalety strefy basenowej hotelu

Pobyt w centrum basenowym hotelu Belvedere Zakopane to nie tylko gwarancja wspaniałego wypoczynku i dobrego nastroju, ale również skuteczny sposób na poprawę zdrowia i urody. Zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez nas atrakcji. To wyjątkowo przyjemna metoda regeneracji organizmu. Aromatyczne, ziołowe olejki w naszej łaźni koją nerwy, a ciepła para wodna poprawia nawilżenie i ukrwienie skóry oraz cery. Sauna fińska oczyszcza organizm  z toksyn, zmniejsza cellulit i odmładza ciało.

Centrum SPA

Poza strefą basenową, zapraszamy dodatkowo do skorzystania z naszego Centrum SPA. Profesjonalne zabiegi i rytuały zapewniają natychmiastowe i skuteczne nawilżenie, odżywienie i odmłodzenie skóry. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i ekskluzywnym kosmetykom, każdy Gość poczuje się wyjątkowo. Wizyta w Centrum basenowym oraz SPA w naszym hotelu to znakomity pomysł na wieczór panieński, weekendowy wypad z przyjaciółką czy romantyczny pobyt tylko we dwoje z ukochaną osobą.

Zapraszamy do hotelu Belvedere w Zakopanem. Gwarantujemy wspaniały wypoczynek i znakomitą zabawę, które z pewnością zaowocują wieloma niezapomnianymi wspomnieniami. Mamy nadzieję, że nasi Goście będą często i z chęcią do nich powracać.

Roczna ocena PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ